Full Details for Lot 36

Auction 777, Lot # 36

LEONARDO NIERMAN
(Ciudad de México, 1932 - )

Metrópoli
Firmada
Litografía 158 / 250
58.5 x 44 cm
Estimado $6,000-10,000